Reports
Per Kirkeby. 1938 Kopenhagen - 2018 Kopenhage... ( Auktion 00454 ) Translate this page
Per Kirkeby. 1938 Kopenhagen - 2018 Kopenhagen - Ohne Titel - Kaltnadelradierung/Papier. 10/10. 29,8 x 19,7 cm, 51 x 38 cm. Monogr. und dat. r. u.: PK /(19)95. Passepartout. Minim. Schmutzspur.