Reports
Meer Akselrod. 1902 Maladsetschna - 1970 Mosk... ( Auktion 00047 ) Translate this page
Meer Akselrod. 1902 Maladsetschna - 1970 Moskau - Stillleben - Gouache/Papier. 61 x 48 cm. Sign. und dat. r. u.: M. Akselrod (kyrillisch) / (19)47. Passepartout. Unter Glas gerahmt.

175. Auktion (25.05.2019)